پایگاه دانش: نرم‌افزارها
سیستم کنترل تردد هوشمند سپیداستار
ارسال شده توسط سپید سیستم

سیستم کنترل تردد هوشمند سپیداستار، نرم‌افزار جامع کنترل دسترسی و تردد مبتنی بر شبکه میباشد که توانایی مدیریت ترددها، پرسنل و درگاه‌های تردد از جمله گیت‌های تردد، پارکینگ خودرو، آسانسورها و تمام درهای الکترونیکی یک مجموعه را برای شما فراهم می‌کند. این نرم‌افزار از طریق شبکه امکان انتقال اطلاعات تردد را به صورت لحظه‌ای فراهم می‌کند و همچنین مدیریت پرسنل، اثر انگشت‌ها و چهره‌ها را در اختیار مدیر قرار می‌دهد.

با خودکار کردن تردد در یک سازمان، کلیه عملیات مربوط به ورود و خروج کارکنان شامل شیفت‌ها و سنجه‌های هویتی ثبت شده، قابل بازیابی است. نرم‌افزار کنترل تردد سپید سیستم با بهره‌گیری هم‌زمان از سیستم‌های شناسایی اثر انگشت و تشخیص چهره در کنار راه‌کارهای قدیمی (کارت‌های RF و رمزعبور) مشکلات امنیتی دستگاه‌های موجود را حل نموده است.

نرم‌افزار کنترل تردد پرسنل، مشخص می‌کند که هر شخص در چه زمانی اجازه ورود دارد و براساس جدول زمانی که در برنامه قابل تعریف است مشخص می‌کند که هر فرد در چه ساعاتی و در چه روزهایی، اجازه تردد و ورود و خروج به درگاه‌های مشخص شده سازمان را دارد. در طراحی نرم‌افزار کنترل دسترسی سپیداستار تلاش شده تا به سادگی با دیگر نرم‌افزارها و سخت‌افزارها مانند انواع اسکنرها، کنترلرها و سیستم‌های تشخیص چهره، عنبیه و اثرانگشت و انواع کارتخوان‌ها یکپارچه گردد.

حال به برخی از سوالات احتمالی پاسخ خواهیم داد.

چگونه برای اولین بار نرم افزار را باز کنم؟

ابتدا نرم افزار را از طریق مرورگر گوگل کروم و یا فایرفاکس باز نمائید. پس از اینکه صفحه ورود به برنامه را مشاهده کردید می توانید برای اولین ورود از نام کاربری و پسورد ادمین استفاده نمائید و در اولین فرصت رمز ادمین را تغییر دهید.

چگونه پرسنل را تعریف کنم؟

وارد لیست پرسنل شوید و از دکمه ثبت جدید استفاده نمائید و سپس فیلدهای ضروری را پر کرده و ذخیره کنید.

(0 رای)
مفید
مفید نیست

دیدگاه (0)
سامانه پشتیبانی سپید سیستم شریف